Moje pohádka o hubnutí

Moje pohádka o hubnutí

Tak jo, můj příběh:

Byla jedna holčička a ta měla docela dobrou postavu, ale nebyla s ní pořád spokojená. Trápila se a trápila, ale bylo jí to k ničemu, otravovala celý svět a nejvíc sama sebe.

Přišlo období kdy ji ničil finanční a psychický teror světa a tak si sem tam potřebovala udělat dobře a jediné co pomáhalo, bylo jídlo..hory jídla, vyžrala ledničku, aniž by si toho všimla, protože jak milé děti víme, stres je prevít !

A pak přišlo krásné období, kdy ji přestalo tížit vše a tak se rozhodla, že zhubne, aby byla spokojená hlavně sama se sebou..vzpomínala na dobu, kdy si jen myslela jak není strašně tlustá, ale to jí bylo prd platné. Když zhubla asi 2 kg, tak si říkala, že podle vzoru CajhamHav. půjde k milé paní výživové poradkyni z jejího města a nechá si za těžké peníze poradit. Když k ní přišla, uviděla nevídané. V křesle seděla selka s naducanými tvářemi a balónkovými rukávky a začala milé ubožačce radit. Radila a radila. Holčička dodržovala rady, cvičila, jedla, pila a nestačila se divit. Za dva měsíce holčička přibrala 6 kg, když se výž. poradkyně zeptala, že chtěla zhubnout 4 kg a teď musí zhubnout ještě těch nových 6 kg, tedy 10 kg/ bylo jí divné, jestli se náhodou nespletla a neřekla, že chce přibrat místo zhubnout/, řekla jí milá výživová specialistka, že jede do Thajska / no, i tací jsou mezi námi/ …že holčičce stejně nic nepomůže…Jéje, děti, ta byla zoufalá, ale nic jí nepomohlo..tak se na vše vykašlala, koupila si nové oblečení asi poslední možné velikosti a tvářila se, že tak je to správné, tak to má byť !

Trvalo to asi dva roky, kdy jí jedna hodná paní s dcerou přinesla letáček nové výživové poradkyně paní Ivany Nohavové z Kroměříže a ta ji otevřela oči. Nejdřív poslední záchranou, což byla proteinová dieta zvaná KetoDiet, aby holčičce zvedla sebevědomí, že zhubnout ještě lze. Po 3 měsících dodržování a těšení na hezkou postavu, motivací vlézt do starých džínů, kterých holčička měla plnou skříň a pak koupení si džínů velikosti 36 zhubla pro ni dosud neuvěřitelných 14 kg, teď je holčička spokojená, že si může koupit co se jí líbí, že se líbí sama sobě, že dále navštěvuje hodnou paní Nohavovou, a že v žádném věku není pozdě začat s čímkoli.

Proto tuto Keto diet prodává i svým kamarádkám a zákaznicím v Kosmetika Petra Urubová a ty jsou také spokojeny a rády. Holčička je bez diety už 4 měsíce a žádný jo-jo efekt se nedostavil a teď se stará, aby jí její váha co nejdéle vydržela 🙂

A na kopci je zvonec a pohádky je konec

BLOG: Obočí náctiletých slečenKETO-DIET , dieta, která opravdu funguje!

NAPIŠTE NÁM

Chcete se objednat? Nebo na něco zeptat? Napište nám a my Vám slibujeme, že se Vám ozveme, co nejdříve to bude možné.

Pokud se Vám nechce čekat, můžete nám zavolat 🙂

Adresa:

Nerudova 330/4
769 01, Holešov

Telefon:

+420 734 399 129

Bankovní spojení:

9377895001/5500

Raiffeisenbank a.s.

Ochrana osobních údajů a spotřebitelské spory:

K přečtení zde