Nenoste stejné oblečení, když zhubnete

Nenoste stejné oblečení, když zhubnete

Po velkém úspěchu s proteinovou dietou KetoDiet jsem zjistila, že žena, když se zatne, tak to stojí za to!

Mluvím teď o dietě, kterou již mnoho mých klientek vyzkoušelo a s velkým úspěchem zhublo, ale ne kilo dvě, ale i 19 za velmi krátkou dobu 2-3 měsíců ! Máte velký obdiv, milé klientky, ale jelikož jsem tuto dietu vyzkoušela, musím konstatovat, že se jedná o velmi pohodovou dietu, kde se cítíte najedené, klidné, bez pocitu nutkání pořád něco pojídat, takže se na ní dá vydržet hodně dlouho, vlastně tak dlouho jak potřebujete. Po prvním týdnu nedůvěry se dostanete do klidu a věříte v úspěch, protože pomalu, ale určitě hubnete a cítíte se čím dál tím líp.

Ale proč píšu tento blog, protože zjišťuji, že když některé dámy opravdu hodně úspěšně zhubnou, nepřestávají  stále nosit stejné oblečení, natož aby změnily styl oblékání. Dále nosí dlouhá trička, která jsou ještě delší a ještě delší , protože horní objem těla se zmenšil a tím způsobil pokles oblečení ke kolenům, kalhoty na pásek vypadají jako nabíraná, krojovaná sukně, a u starších ročníků zapomínají na to, že i když se v podprsence nepředvádí před mužským pokolením a slouží jim jako opora, kašlou na to a nechávají si prsa vlát ve větru nebo si je maskují na bocích, kde je pas. Chápu, že když má člověk míry, se kterými není spokojen, nenakupuje rád, natož, aby se nutil na to dívat v zrcadle a lezl někam do malé kabiny. Tak tedy, když jste zhubly, milé dámy, musíte ještě najít takový styl, aby jste se ve svém novém těle cítily dobře,nebo lépe, a to nepřeháním, výborně ! Protože tak získáte novou energii, která se vám určitě bude líbit a bude se líbit také vašemu okolí.

Zahoďte staré věci,

které jste nechávaly ve skříni mnoho let, než zhubnete a myslely si, že je budete nosit. OMYL ! Nikdy, v čem nechodíte déle jak 2 roky, již chodit nebudete! Proto se toho zbavte, dejte kamarádce, na Charitu nebo k popelnicím, ať si to někdo vezme.

Co tedy nosit?

Základem je dobré spodní prádlo. Kalhotky, které hezky sedí, nerýsují a jsou pěkné a pohodlné…a sexy ! Jistě jich najdete se svou novou velikostí mnoho, až se tomu budete divit, jen jít nakupovat a zkoušet. Nenechte se zmást, mozek vás bude nutit brát do ruky ty velké velikosti, které jste vždy kupovala, ale brzy přijdete na to, že XXL  a vše volné už dávno není pro Vás a s dobrým pocitem sáhněte třeba jen z legrace po velikosti M a z úžasem, který budete cítit do morku kostí zjistíte, že tuto velikost v pohodě oblečete a vypadáte v ní SKVĚLE ! Jaká radost. Věřte mi, znám to a prožila jsem to! Různé partie těla, se kterými nejste úplně spokojená zamaskujte a odveďte pozornost jinam. Jestli vám vadí vaše boky a stehna nedávejte přes ně ještě další kus oblečení pro zamaskování, dostanete úplně opačný efekt. Zvýrazníte a zvětšíte tuto partii. Takže máte větší boky a stehna, dejte si sukni , která je mírně do „A“nad kolena v tmavší barvě nebo tmavé dlouhé uplejší kalhoty. NE 3/4 , které mají rovnou nohavici a končí v půlce lýtek, tričko nebo halenku světlejší barvy, která končí 10 cm nad rozkrokem.  NE volnou halenu, která končí nad koleny a na ni sáčko nebo bundičku, která bude opisovat vaše tělo a bude končit 10 – 15 cm pod pasem, tím se opticky protáhne vaše postava. S oblečením jdou dělat zázraky.

Podpatky

Nosíte pohodlné placaté boty bez podpatku? Okamžitě si je nechejte na chození po domácím prostředí jako je zahrada, dvůr nebo když jdete vysypat koš, nikdy ven mezi lidi! I s malým podpatkem nebo platformou se vám neuvěřitelně zvýší sebevědomí, protáhnou nohy a vaše postava dostane jiný rozměr. Vyzkoušejte!

Na některé řeči závistivců, že vypadáte hrozně, staře a jiné, nedejte, je to jen závist ! Chce to se sebou udělat malou proměnu a zázrak je na světě! Šaty dělají člověka. Jak se cítíte, tak taky vypadáte. Znáte to. Jedna moje klientka mi jednou týdně psala děkovné dopisy, že jsem ji motivovala, že sama by tu odvahu nikdy nenašla, věřila by ve stálý strach z jo-jo efektu a nevěřila by. Teď mi říká, že tolik komplimentů co dostala za poslední měsíc nedostala za celý život! Vypadá šťastně a září. A já jsem ráda za ni.

Přidávám malého rádce. Čtěte, a jestli nevíte jak na to, zeptejte se….

Malá prsa, velký zadek, krátké nohy: Naučte se oblékat

http://zena.centrum.cz/moda-a-krasa/modni-trendy/clanek.phtml?id=760077

http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/modni-trendy/20673-velky-zadek-takhle-bude-sexy

KETO-DIET , dieta, která opravdu funguje!Dárkové poukázky

NAPIŠTE NÁM

Chcete se objednat? Nebo na něco zeptat? Napište nám a my Vám slibujeme, že se Vám ozveme, co nejdříve to bude možné.

Pokud se Vám nechce čekat, můžete nám zavolat 🙂

Adresa:

Nerudova 330/4
769 01, Holešov

Telefon:

+420 734 399 129

Bankovní spojení:

9377895001/5500

Raiffeisenbank a.s.

Ochrana osobních údajů a spotřebitelské spory:

K přečtení zde